Regjistrohu

Prezantimi

GI SPORTZ u krijua nga ish-lojtarët të cilëve jeton paintball origjinën në pyje që shëtisin nëpër pemë, duke zvarritur shtretërit e mërzitshëm, duke zvarritur nëpër palmeta. Me programet e krijuara për të rritur përvojën e lojtarëve të turneut, kishte kuptim vetëm për të unifikuar lojtarët e lojës që duam me një program universal të drejtuar nga lojtari i pasionuar i rekreacionit i cili kërkon të jetë pjesë e komunitetit të paintballit.

Përfitimet e lojtarit

Anëtarët e GI SPORTZ

 • Paguaj Abonim prej $ 25 përmes formës së regjistrimit online.
 • Merre një stil Operatori Velcro Hat, Tech T-Shirt, Patch, ID Card, dhe lanyard.
 • Përfitimet për anëtarët nga fusha e degës së brigadës
  • $ 10 në $ 20 zbritje në një ngjarje të madhe të brigadës.
   Këto ngjarje do të renditen në listën e ngjarjeve.
   Jo çdo ngjarje që promovojmë do të ketë zbritje.
   Ekzistojnë ngjarje të Brigadës Standard ku anëtarët takohen për të luajtur.
   Ka Patch Brigade Events ku do të ketë një ngjarje të veçantë ngjarje për anëtarët e parë 100. Ka ngjarje të mëdha brigade me një copë toke, dhe ose një hyrje të zbritur, ose zbritje në kabinën e miratuar nga qeveria ose nganjëherë të dyja. Detajet do të renditen në faqen e Facebook në çdo ngjarje individuale.
 • Koleksioni i ngjarjes së ngjarjes
  • Mblidhni arna në bazë të lojërave që luani.
  • Mblidhni një Patch Global për të shkuar në një ngjarje në vendet e ndryshme të 3.
  • Mblidhni një Patch Trifecta për të shkuar në ngjarjet 3.

  Mësoni Më Tepër
Qëndro i akorduar!

Ngjarjet e ardhshme

Ngjarjet e mëposhtme janë ngjarjet Patch.
Patch pa ngjarje për anëtarët e parë 100-200 që kontrollojnë në ngjarje.

 • Beteja e Stalingradit DBS - DBS Snohomish, Uashington - 2 / 16 / 19
 • Bones CPX dhe Hiri - Black Ops Paintball, Karolina e Veriut - 3 / 8-10 / 19
 • BHD + Bday të GP - Paintball zyrtar, Forney, Teksas - 3 / 23-24 / 19
 • Gjashtë qelizat e kundërta - White River Paintball, Anderson, Indiana - 3 / 22-24 / 19
 • Ops errët- Kushërinjtë Paintball, NJ - 3 / 24 / 19
 • Lojë e pranverës në Capital Edge - Sacramento, CA - TBA
 • Legjenda e CPX Dreaded - Black Ops Paintball, Karolina e Jugut - 4 / 12-14 / 19
 • Viper Fortnite - Black Tree Paintball, Bastrop Texas-4 / 13-14 / 19
 • Splatfest - NWPP Bremerton, Washington - 4 / 20 / 19
 • Vipers Mob Wars - Avid Ekstreme Sport Guthrie, Oklahoma - 5 / 3-5 / 19
 • Sherwood Classic - Sherwood Forest Paintball, Laporte, Indiana - 5 / 3-5 / 19
 • SuperGame 52 - Sniperzden, Shën Pali Oregon - 5 / 3-5 / 19
 • Splatter park - Mt. Gilead, Ohio - 5 / 5 / 19
 • CPX Living Legends 12 - Legacy Adventure Park, Çikago, Illinois - 5 / 17-19 / 19
 • Kushërira Lojë e Madhe - Kushinjtë Paintball, Long Island, NY - 6 / 1-2 / 19
 • Oregon vs Uashington - Splat Action, Molalla, Oregon - 6 / 15 / 19
 • Hatfields vs McCoys - Elita Sport, Salina Kansas - 6 / 29-30 / 19
 • CPX Legjendat Havai - Maui Paintball, Lahaina, Hawaii - 7 / 5-7 / 19
 • Pushtimi i Normandisë - Lufta Albrightsville, PA - 7 / 12-14 / 19
 • Bota në Luftën 8 - Shpërthimi Paintball, East Dundee, Illinois - 7 / 7 / 19
 • Lojë e kuqe / e bardhë / e kaltër - Lone Wolf Paintball, Metamora, Michigan - 7 / 14 / 19
 • Top Gun Alamo - Krem Ridge, New Jersey - 8 / 3 / 19
 • Supergame East - OXCC Qyteti i Chesapeake, Maryland - 8 / 16-18 / 2019
 • Paintball i CJ të Vietnamit - Martell, Nebraska - 8 / 24 / 19
 • Loja 24hr e KC - South Prairie, Uashington - 8 / 24-25 / 19
 • Bota e tankeve - OSG Paintball, Qendra Barnstead New Hampshire - 9 / 19 / 19
 • Prishja e Kombeve - SC Fshati Corona, Kaliforni - 9 / 19 / 19
 • Mjeshtrat e Misionit Sherwood - Pyll Sherwood La Porte Indiana - 9 / 21-22 / 19
 • GI World Challenge - Ferri i mbijetuar, Pinckney Michigan - 9 / 27-29 / 19
 • Komanda e Paintball - Mandeville, Louisianna - TBA
 • Vipers Tombstone - Avid Ekstreme Sport Guthrie, OK - 10 / 4-6 / 19
 • Legjenda e Endless CPX - OXCC Qyteti i Chesapeake, Maryland - 10 / 4-6 / 19
 • Lojë Splatter Park Big - Mt. Gilead, Ohio - 10 / 6 / 19
 • Veriut vs Jugut 4 - Sacramento, California - 10 / 12-13 / 19
 • Invasion Alien Lone Wolf - Lone Wolf Paintball, Metamora, Michigan - 10 / 19 / 19
 • Clowns vs Zombies - Shpërthimi Paintball, Dunde, Illinois - 10 / 19 / 19
 • I Am Legend - Sport Elite, Salina, Kansas - 11 / 1-3 / 19
 • Viper Texas - TBA - 11 / 9-10 / 19
 • Kushërira Dark Ops - NY / NJ - Nëntor
 • Waynes Grand Finale - Waynes World of Paintball, Oqeani, Florida - 12 / 7-8 / 19
 • Red Dawn 14 Defektorët - Flag Raiders, Kitchener, Ontario - 3 / 3 / 19
 • Paintfest - Flag Raiders, Kitchener, Ontario - 4 / 28 / 19
 • Lojë Wasaga Beach Big - Elmvale, Ontario - 8 / 16-17 / 19
 • Battle Royale - Flamuri i Flamurit, Kitchener, Ontario - 10 / 5-6 / 19

  Gjermani

 • Euro Lojë e Madhe - Mahlwinkle, Gjermani - 5 / 30-6 / 2
 • Australi

 • Tour of Duty Australia - Hunter Valley Paintball, Balickera NSW Australi - 10 / 5 / 19

Aktualisht po punojmë për të shtuar ngjarje që do të përfshijnë një zbritje në hyrje.

Mësoni Më Tepër

Brigada Pro Raffle

BPR është një program shpërblimi për anëtarët e Brigadës, fituesit e çmimeve të sportit (ngjarje të zgjedhura), dhe pjesëmarrja e Ambasadorit Paintball (Komandanti).

Çmimet përfshijnë:

 • (Fituesit e Çmimeve të Madh të 2) Jini një GI SPORTZ PRO.
  • Fluturimi i rrumbullakët, hoteli, ushqimi, hyrja, ajri, një rast i bojës për ju dhe një mik, në një nga lojrat kryesore të skenarit tonë. Fituesi gjithashtu merr një qese gear me një seri të re veshje, duke përfshirë pantallona, ​​triko, syze, tank, marker dhe hamall.
 • (Fituesit e 5 Gold Level)
  • Qese me veshje që përmban një copë brigade, kapele, t-shirt, mbreh, rrahje, triko, syze, rezervuar, hamall, dhe një shënues.
 • (Fituesit e 5 Silver Level)
  • Merrni një goggle GI SPORTZ të zgjedhjes suaj.
 • (10 Fituesit e nivelit të Bronzit)
  • Merrni një t-shirt dhe kapele të GI SPORTZ.

  Mësoni Më Tepër

Regjistrohu

Brigada Mbështetëse Markave

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!