1
Регистрирај се

Вовед

ГИ СПОРТЗ беше создаден од поранешни играчи чиј животински бебе потекнуваше од шумата, кои се пробиваа низ дрвјата, пасејќи покривни кревети, притаен преку палметтос. Со програмите создадени за да го подобрат искуството на играчите на турнирот, има смисла да ги обединиме играчите на играта што ја сакаме со универзална програма насочена кон страствен рекреативен играч кој сака да биде дел од макБаскет заедницата.

1
Предности на играч

Членови на ГИ СПОРТЗ

 • Плаќаат зачленување на $ 25 преку онлајн формулар за регистрација.
 • Добие оператор стил Velcro шапка, Техника маица, лепенка, лична карта и јаже.
 • Придобивки за членови од областа поврзана со бригадата
  • $ 10 до $ 20 попуст на настанот на Големата бригада.
   Овие настани ќе бидат наведени како настани за пријавување.
   Не секој настан кој го промовираме, ќе има попуст.
   Постојат настани на "Стандардна бригада" каде членовите се среќаваат за да играат.
   Постојат настани за "Patch Brigade", каде што ќе има специфичен настан за првите настани за првите членови на 100. Постојат настани од мајорската бригада со крпеница, или со намален влез или со попуст на ГИ Бут или понекогаш и двете. Деталите ќе бидат наведени на страната на Фејсбук во секој поединечен настан.
 • Колекција за настани за настан
  • Собери закрпи врз основа на игрите што ги играте.
  • Собирајте глобален лепенка за одење на еден настан во 3 различни земји.
  • Соберат Trifecta Patch за да одат на 3 настани.

  Дознај повеќе
1
Останете со нас!

Престојни настани

Следните настани се Patch Events.
Бесплатна патека за настани за првите членови на 100-200 кои се пријавуваат на настанот.

 • CPX страшна легенди 3 - 2 / 9-11 / 2018
 • Темно Ops Extreme кај братучеди - 25-Mar / 2018
 • CPX коски и пепел - 3 / 23-25 / 2018
 • Официјални МакБаскет игри на Тексас - 3 / 24-25 / 2018
 • Vipers Тексас револуција во TXR - 4 / 14-15 / 2018
 • Supergame 51 - 5 / 4-6 / 2018
 • Vipers Wastelands во Avid Extreme Sports Park - 5 / 4-6 / 2018
 • Шервуд Класик - 5 / 4-6 / 2018
 • CPX Живо легенди 12 во преживеаните од пеколот - 5 / 20-22 / 2018
 • Роднини голема игра - 6 / 2-3 / 2018
 • Богата Телфорд игра - 6 / 2-3 / 2018
 • Светска војна 7 PB експлозија - 7 / 8 / 2018
 • Престрелка ION - 7 / 15-17 / 2018
 • Осамен Волк Црвена бела сина - 7 / 15 / 2018
 • Топ пиштол Аламо - 8 / 5 / 2018
 • Supergame East - 8 / 17-19 / 2018
 • Играта на CJ - 8 / 25 / 2018
 • КЦ крстоносците 24hr игра - 8 / 25-26 / 2018
 • CPX Hawaiin Legends - 9 / 1-2 / 2018
 • Пекол преживеа Светскиот предизвик - 9 / 23-25 / 2018
 • Големи спортови распаѓање на нациите - 10 / 1-2 / 2018
 • CPX бескрајни легенди 2 - 10 / 5-7 / 2018
 • Vipers надгробен споменик во Avid Extreme Sports Park - 10 / 6-7 / 2018
 • Сплитер парк голема игра - 10 / 7 / 2018
 • Војник на вонземјанин вонземјанин - 10 / 14 / 2018
 • Кловнови против Zombies ФБ експлозија - 10 / 14 / 2018
 • Viper игра TXR - 11 / 12-13 / 2018
 • OSG Источниот фронт - 11 / 11 / 2018
 • Роднини NY Dark Ops - 11 / 20 / 2018
 • Вејн Гранд Финал - 12 / 10-11 / 18
 • Команда за маички - во тек
 • Командо Tippmann предизвик - 6 / 12 / 2018
 • Wasaga Beach - 8 / 19 / 2018
 • Flagraiders OPL / Голема игра - 9 / 29 / 2018
 • Битка за Хот - 2 / 4 / 2018
 • Лудиот Макс - 11 / 11 / 2018
 • Paintball na wózkach - 6 / 9-10 / 2018
 • ВИП третман во која било игра ГИ Спортз учествува и има чизми на теренот
  • BBQ, VIP Staging
 • Помага во тестирање на развој на производи за GI SPORTZ.
 • 15% off карта на GI SPORTZ кабини, на големи настани. Производот не боја.
 • Заработете ги наградите / написите за учество, купувања и регрутирање на членови.
  • a. Бригада Про Рафал
  • б. Проследен преку систем за лична карта.

Во моментов работиме на додавање на настани кои ќе вклучуваат попуст при влез.

Дознај повеќе

Бригада Про Рафал

БПР е програма за награди за членовите на бригадата, победниците за наградата за спортска работа (изберете настани) и учеството на амбасадорот во пикник (командант).

Награди вклучуваат:

 • (Победници на 2 Grand Prize) Бидете GI SPORTZ PRO.
  • Крупен патување авионска карта, хотел, храна, влез, воздух, случај на боја за вас и еден пријател, на една од нашите големи сценарија игри. Победникот, исто така, добива опрема торба со нов сет на опрема, вклучувајќи панталони, маичка, очила, резервоарот, маркер и подигнувачот.
 • (5 златни победници)
  • Менувач торба со бригада крпеница, капа, маица, темперамент, панталони, маичка, очила, резервоарот, подигнувачот и маркер.
 • (5 Сребрена победа на ниво)
  • Добијте GI SPORTZ очила по ваш избор.
 • (10 бронзени победници)
  • Добијте Т-маица и шапка од ГИ СПОРТЗ.

  Дознај повеќе

Регистрирај се

Бригади за поддршка на брендови

1
1
1
1
1
1
1